produkteve të nxehtë

Temperatura Dhoma Lagështia

Temperatura Lagështia Dhoma Test është për ngrohje materiale testimi, të ftohtë, rezistenca e thatë, resistance.Suitable lagështisë për elektronikë, pajisje elektrike, Communications, orkestrim, automjete, produkte plastike, metal, ushqim, kimike, materiale ndertimi, mjekësore, aerospaceand produkteve të tjera

Temperatura Dhoma Lagështia

HAST përshpejtuar plakjen dhomë provë

Kjo makinë është i përshtatshëm për testin përshpejtuar plakjes, në produkte në fusha të ndryshme: të hapësirës ajrore, pjesëve të automobilave, pjesë elektronike, plastike, industrisë magnet, farmaceutike, qark bordit, zbulimin e nënshkrimin performancën e multi bordit qark shtresa, IC, LCD, magnet, ndriçim , ndriçim dhe kështu me radhë.

HAST përshpejtuar plakjen dhomë provë

elastik universale testimi makinë

Është kryesisht të zbatueshme për testimin e metalike dhe jo-metalike materiale. Të tilla si gome, plastike, tela dhe kabllo, fibra kabllorë optike, rrip të sigurisë, materiale lëkure, profilin plastike, tub çeliku, bakri, materiale të profilit, çeliku pranverë, çeliku Duke, çelik inox, hedh, pjatë çeliku, çeliku belt.Tensile, lakimi, qethje, nxjerrje, marramendës, dy pika zgjerimin e teli metal nonferrous.

elastik universale testimi makinë

Temperatura Machine Lagështia Vibration Kombinuar klimatike Test

Kombinuar test pajisjet mjedisore temperatura të integruar, lagështia, dridhje nga tre funksionet e testit box.With normë të shpejtë të temperaturës ndryshim, temperatura, lagështia dhe të integruar mjedisin testues dhe funksionin dridhje.

Temperatura Machine Lagështia Vibration Kombinuar klimatike Test

Rreth nesh

Kompania është themeluar në vitin 2007. Ajo e specializuar në prodhimin dhe zhvillimin e llojeve të ndryshme të pajisjeve të mjedisit të testit, pajisjet mekanike provë, kuti dhe pajisjet e testimit qese, letër pajisjet e testimit të paketimit, Pajisje elektronike dhe elektrike provë, kompjuter dhe pajisjet e testimit të telefonisë mobile , pajisjet e testimit këpucëve, tela dhe kabllo pajisjet e testimit, dhe në shkallë të gjerë jo-slandard pajisje lesl. Dizajni dhe kontrollin automatizimi dhe aspekte të tjera të ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë të prodhimit! Në vitet e fundit, kompania ka ndjekur nga afër zhvillimin e testimin e makinave materiale ndërkombëtare dhe teknologjive të testimit, të miratuar me guxim të teknologjisë së lartë, të zhytur profesionistë të teknologjisë së lartë, kërkimin dhe zhvillimin në rritje të teknologjisë e investimeve, dhe të përkushtuar itselfto përmirësimin e cilësisë e pandarë e instrumentit. Excelsior, i ndershëm dhe i besueshëm, në mënyrë që instrumenti Hyun dhe serinë e saj të instrumenteve të zbulimit janë zhvilluar me shpejtësi.

 • Lajme
 • FAQ
 • Na kontaktoni

Produktet e paraqitura

blog tonë

 • Method for cleaning waterway in constant temperature and humidity test chamber

  Kutia e provës së temperaturës dhe lagështisë konstante është një instrument më i përdorur për testimin e besueshmërisë mjedisore, i cili përdoret gjerësisht në industri të tilla si pajisje elektronike dhe elektrike, industri ushtarake, plastikë, pajisje, industri kimike, etj., Të tilla si: pjesë elektronike, pjesë makinash , shënim...

 • vibration test machine

  Përshëndetje Paul, rrotat e përparme të makinës sime dridhen me shpejtësi midis 80-100km / h. Unë kam kryer një shtrirje të rrotave, por problemi vazhdon. Çfarë mund të bëj? Nakimuli. Përshëndetje Nakimuli, kur rrotat e makinës tuaj dridhen me shpejtësi midis 80-100km / h dhe herë pas here barazohen me shpejtësi më të madhe, ka shumë të ngjarë që të ...

 • Hongjin walk-in aging test chamber

  Nofka e produktit: Dhoma e plakjes në dhomë, e njohur gjithashtu si dhoma e plakjes me temperaturë të lartë, dhoma e djegies dhe dhoma e plakjes në dhomë përcaktohen sipas shkallës. Përdorimi i produktit: Një pajisje testimi me temperaturë të lartë, të ashpër të mjedisit është e simuluar për produkte elektronike me performancë të lartë. Shtë një çështje e rëndësishme ...

 • Basic knowledge of high and low temperature test chamber

  At this stage, various manufacturers of natural environment experimental equipment in various countries around the world show the performance parameters of the variable temperature speed as the average speed of the whole line. The temperature rate of the linear elevator ...

 • Failure analysis of high and low temperature test chamber without cooling

  The high and low temperature test chamber has a refrigeration unit. If the temperature is not reduced, it indicates that the refrigeration unit has a common failure. However, the laypersons of ordinary electrical equipment should not disassemble and assemble parts at wil...