Контактирајте не

Dongguan Hongjin тест Инструментот копродукции, ООД

адреса

Зграда C \ D, бр 68, Xixing 3rd Street, Changping Таун, Dongguan, Гуангдонг, Кина

Е-пошта

телефон

Продажба: 0086- (0) 769-85050140

Поддршка: 0086-13790418503

часа

Нема одмор од 24 часа на ден

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

WhatsApp Онлајн Chat!